Labas, aš esu Neringa!

Aš esu fotografė iš Marijampolės, bet tai tikrai manęs nestabdo ir dirbu visoje Lietuvoje bei Europoje.

Esu tam, kad atspindėčiau Jūsų Meilę nuo pat pirmos akimirkos, kai mes susitinkame. Vestuvių istorijos įamžinimas mane žavi tuo, kad galima įamžinti ne tik nuostabias šventės akimirkas, bet ir dėl to, kad galima tapti Jūsų ypatingos dienos liudytoja. 

Su Meile ir dėmesiu fiksuoju Jūsų emocijas, šypsenas, glaudžias akimirkas, o nuotraukos tampa magišku langu, kuris leidžia Jums vėl ir vėl prisiminti Jūsų nepakartojamos meilės dienos akimirkas.

Susipažinkite su fotografe Neringa Brazaitiene

Šypsena — tai vienas pagrindinių dalykų, kuris puošia nuotrauką ir padaro nuotraukas dar įspūdingesnes. Todėl visada savo fotosesijos herojams primenu, kad nepamirštų daug šypsotis.

Šypsenai pasiekti kartais užtenka pasižvalgyti vieniems į kitus, kitą kartą suteikiu pagalbos aš. O kaip tai atrodo? Būnant fotografu faktas, kad reikia daug bendrauti, komunikuoti su žmonėmis, tad užvedu jus ant kelio, pabendraujam apie linksmus dalykus, kurie Jus džiugina.

Tad kviečiu susipažinti su manimi — pabendraukime, susidraugaukime! Tikiu, kad atrasime tarpusavio ryšį, kuris padės mums sukurti magiškų kadrų Jūsų šventės dieną!

KAIP VYKSTA FOTOSESIJA?

Noriu papasakoti jums šiek tiek daugiau apie tai, kaip atrodo fotosesijos su manimi, ir kas man yra svarbiausia, kai fotografuoju:

Fotosesijos eiga
Susipažinkite su fotografe Neringa Brazaitiene