Eglė ir Povilas

2023 08 24. Tą savaitę, kai turėjo vykti šventė įdėmiai stebėjom orus. Galiu pasakyti, kad mums nieko gero nežadėjo. Sukom galvas, ką reiks daryti, jeigu mus užklups lietus. Bet, bet, bet!!! Dangaus dievai mums buvo be galo gailestingi ir padovanojo šiltą, gaivų orą! 

Pradėjome dieną nuo pasiruošimo. Namuose jautėsi jauduliukas, visi lakstė iš kambario į kambarį. Ruošėsi, puošėsi, o man tereikėjo patyliukais užsiimti viso to įamžinimu. Gavę tėvelių palaiminimą iškeliavom į bažnyčią. 

Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčia — viena įspūdingiausių, kurią man yra tekę matyti. Kunigas jaunas, be galo malonus, viską papasakojo, parodė, kur galiu eiti iš kur gražiai vaizdas atsiveria. Ceremonija labai jauki, miela, visiškai neprailgo. Kunigas net pasidalino įdomiu faktu, kad, deja, ši bažnyčia, nėra populiari tarp jaunųjų. Eglės ir Povilo ceremonija šiais metais buvo 5 ir paskutinė.

Po ceremonijos sveikinimai, šampano staliukas ir iškeliavom fotografuotis į Užutrakio dvarą. Jaunieji puikiai tiko prie dvaro atmosferos. Smagiai pasivaikščiojom, pasijuokėm. Nors man jie sakė, kad fotografuotis labai nemėgsta, bet ar žiūrint į nuotraukas būtų galima tai pasakyti?!

Jie buvo šaunuoliai ir išsimylavo už 10 metų į priekį: D

VESTUVIŲ GALERIJA